Współpraca

 

Powodów, by współpracować z blogerami, jest dość sporo. Jednak co dosyć łatwo zauważyć. To fakt, że polska blog sfera traci na wartości. Na większości blogów wpisy pojawiają się nieregularnie. Przez co potencjalni odbiorcy często rezygnują z ich odwiedzania. Wiem to z własnego doświadczenia. Ponieważ często goszczę na innych blogach. Po drugie warto poruszyć fakt, iż we współpracy ceni się zarówno profesjonalizm, jak i kompetencje. Czego u większości ze świecą szukać. Swój blog traktuje jak mały biznes. A z natury jestem profesjonalistą. Więc robię wszystko, by artykuły były na jak najwyższym poziomie. Pisząc każdy artykuł, przekazuje wartościową wiedzę, oraz swoje własne doświadczenie ze stylem, oraz modą męską. Nie traktuje siebie jako eksperta. Natomiast uważam, że w wielu kwestiach mam racje. Bazując na swoim doświadczeniu, oraz wiedzy.

 

 

fORMY WSPÓŁPRACY 1

 

 

• Polecanie produktów, godnych polecenia.
• Sesje zdjęciowe z lokowaniem produktu.
• Współpraca jako partner technologiczny.
• Konsulting (Doradztwo w dziedzinie stylu i produktów luksusowy).
• Recenzje
• Reklamy na blogu
• Konkursy
• Eventy
• Wykłady o stylu.
• Felietony do gazet

 

Nie współpracuje barterowo. Ponieważ, traktuje swój blog jako biznes. A poza tym uważam, że blog to praca jak każda inna. Więc dbam o każdy szczegół i zadowolenie moich klientów. Do pracy podchodzę z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Jestem również otwarty na współpracę z innymi blogerami. Oraz na współpracę długoterminową.

 

 

 

DLACZEGO WARTO

 


Mam doświadczenie w tym, co robię. Ponieważ poza blogiem prowadzę również sklep internetowy. Więc dysponuje wiedzą z dziedziny Marketingu, oraz Reklamy. A także dość sporą wiedzę w o markach luksusowych.
Do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół. Oferuje również negocjacje „twarzą w twarz”. Na specjalne życzenie klienta. Czyli omówienie na żywo szczegółów współpracy, oraz podpisanie umowy. Moi klienci mają wgląd do artykułu przed jego upublicznieniem. Przez co mogą dokładni przeanalizować artykuł oraz nanieść poprawki. Poza tym, jak już wcześniej pisałem, jestem perfekcjonistom. Dlatego do każde zlecenie realizuje na jak najwyższym poziomie. Każdą współpracę finalizuje umową.

 

 

DOFGADAJMY SIĘ 1

 


Każde zlecenie traktuje indywidualnie. Dlatego wyceniam współprace dopiero po szczegółowym zapoznaniu się ofertą, oraz formą współpracy. Odpowiadam tylko na poważne oferty, oraz warte zainteresowania moich czytelników.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do mnie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. A na pewno się dogadamy.

 

Serdecznie pozdrawiam.

 

 

signature